Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
.

Resim Ekleme

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 781
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/05/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara

Resim Ekleme Empty
MesajKonu: Resim Ekleme   Resim Ekleme Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:25 pm

İmzaya resim eklemek içinse önce eklenecek resimin uzantısı .JPG yani büyük harf ise .jpg'ye çevrilir. Sonra imzanızda kullanmak istediğiniz resmi yönlendirmeye izin veren bir "upload" sitesine yüklememiz gerekmektedir (Yönlendirmeden kasıt şu: Bazı siteler forumdan gelen resim gösterme isteklerine izin vermezler ve resim çıkmaz. Buna örnek olarak mynet.com ve angelfire.com'u verebiliriz.)

Burada resim upload için en çok kullanılan siteler olan

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ve

adreslerinden resim upload etmeyi anlatacağım diğer upload sitelerindende aynı yolla imzanızda resim yayınlayabilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesi kullanılarak resim yayınlamak için görüntülü anlatımı izlemek isterseniz lütfen aşağıdaki linke tıklayınız yazının devamında ise aynısının yazılı anlatımı mevcuttur daha fazla ayrıntı için yazının devamını okuyabilirsiniz.

1 - İlk olarak yukarıdaki sitelerden birisine giriyoruz ben �imageshack� sitesini kullanıyorum.

Karşımıza şöyle bir sayfa çıkıyor.

2 - Bu sayfada Öncelikle resimde görünen göz at butonuna tıklıyoruz ve açılan dosyalar bölümünden �Yüklemek istediğimiz resmi buluyoruz� ve çift tıklıyoruz yada tek tık yapıp işaretleyip �aç� butonuna tıklıyoruz. Yukarıda resimde görüldüğü gibi resmin bilgisayarımızda bulunduğu yer görünüyor. Benim yüklemek istediğim resim yerel disk D'de Belgelerim klasörünün içersindeki 206 isimli bir resim görüldüğü üzere.

3 - Şimdi bundan sonra tek yapmamız gereken şey resimdeki �hostit� butonuna tıklamak. Tıklıyoruz. (Bazı sitelerde �sendfiles� yada �upload� veya �farklı isimlerde� olabilir bu buton.)
İmzada kullanacağımız resim 100 x 100 pikselden ve 20 kb'den büyük olamayacağı için upload yani yükleme işi çok kısa sürecektir.

4 - Karşımıza çıkan bu sayfada işimize yarayacak link hotlink for forums 1 dir

5-kullanıcı KP den sol tarafta imza değiştire tıklayarak kutucuğa hotlink for forums 1 deki linki kopyalayıp yapıştırabilirsin yada klavyeyle aynısını yazabilirsiniz

Burada dikkat etmemiz gereken nokta kesinlikle taglar arasında veya link ile taglar arasında bir boşluk bırakmamanız gerektiğidir aksi halde resminiz imzanızda görünmeyecektir.

Yukarıda gösterdiğim şekilde hazırlayıp profilinizde sayfanın altındaki "imzamı güncelle" butonuna tıklayınız

En son Admin tarafından Ptsi Ağus. 16, 2010 9:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://filmmolasi.com
kuralsiz0102

kuralsiz0102

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/06/10

Resim Ekleme Empty
MesajKonu: Geri: Resim Ekleme   Resim Ekleme Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:45 pm

qüzel!!
http://www.pvpserverler.forumotions.in/
memo24

memo24

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Erzincan

Resim Ekleme Empty
MesajKonu: Geri: Resim Ekleme   Resim Ekleme Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:21 pm

ya ben yapamadım o site açılmıyor bana bi yardım edermsiinz Question
Admin
Admin
Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 781
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/05/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara

Resim Ekleme Empty
MesajKonu: Geri: Resim Ekleme   Resim Ekleme Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:52 pm

istegin resmi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinden upload ediyorsun yani siteye gelince brose ye tıkla pcden resmi sec yükle acılan sayfada forum kodu var o kodu kopyala yapıstır yapcan bu kadar
http://filmmolasi.com
ercoo20

ercoo20

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 253
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/06/10

Resim Ekleme Empty
MesajKonu: Geri: Resim Ekleme   Resim Ekleme Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:40 am

guzel paylaşım ...

Resim Ekleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serverınıza 120 LwL Silahlar Ekleme Tek Link...
» Serverınıza Yeni Binekler Ekleme...
» Servera...P ve G npc/Dönüşüm Npc/Full Işınlayıcı ve Benzeri Şeyler Ekleme.
» Resim
» Resim