Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
.

"G.Saray artık rakibim"

3 posters
YazarMesaj
er

er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 312
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/10

"G.Saray artık rakibim" Empty
MesajKonu: "G.Saray artık rakibim"   "G.Saray artık rakibim" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 6:04 pm

"G.Saray artık rakibim"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bucaspor'un tecrübeli oyuncusu Orhan Ak, takımın her geçen oyununu geliştirdiğini belirtti.

Sezon başında Antalyspor’dan transfer edilen, ilk dört maçta da 90 dakika forma giyen ve Gençlerbirliği maçında "Bucaspor’un Süper Lig tarihindeki ilk golünü atan futbolcu" unvanını elde eden Orhan Ak, Galatasaray maçı öncesi AA muhabirinin sorularını cevaplandırdı.

Orhan Ak, yeni kurulan bir takımda herkesin olduğu gibi kendilerinin de çeşitli endişelerinin bulunduğunu, takıma geç katılmasına rağmen alışma sürecini çabuk atlattığını söyledi.

Doğru seçilmiş, karakterli ve kaliteli oyuncularla hem saha içinde hem de saha dışında çok iyi bir ekip oluşturduklarını ifade eden Orhan Ak, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Başarılı saha sonuçlarını alarak, uyum sürecini rahatlıkla atlatabildik. Bu süreci çok az kayıpla atlatmamız gerekiyordu, bunu da başardık. Hatta bu süreçte daha fazla puan da toplayabilirdik. Son oynadığımız
Konyaspor maçında futbol adına çok güzel şeyler yaptık. Açıkçası takımı ben geriden izlerken çok keyif alıyorum. Her geçen gün oyunumuzun üzerine koyuyoruz. İyi başladık diyebilirim ama sonuçta nasıl bitirdiğiniz önemli. Onun için işleri sıkı tutarak devam ettirmemiz gerekiyor. Alacağımız destekle ligi iyi bir yerde bitiririz."

Orhan Ak, teknik direktör Bülent Uygun’un Bucaspor’la sözleşme imzalamasından önce de sarı-lacivertli kulüpten teklifler aldığını, ancak çok fazla düşünmediğini belirterek, "Bülent Hocanın geçmişte yakaladığı başarıları, yeni jenerasyondan olması ve tecrübesi Bucaspor’a gelmemde etkili oldu. Maddi olarak fazla konuşmadan tercih ettim" dedi.

"EN KOLAY İŞİ YAPIYORUZ"
"Futbolda en kolay işin futbolculuk olduğunu" belirten Orhan Ak, futbol oynamaya devam etmek istediğini, ancak gelecek için de bazı planların olduğunu söyledi.

Halen Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksek Okulu’nda eğitim gördüğünü ifade eden Orhan Ak, antrenör olmasa bile akademik olarak yoluna devam etmek istediğini kaydetti.Kaynakwh: Orhan Ak:"G.Saray artık rakibim"

HÜCUMDAN DEFANSA
Kocaelispor PAF Takımı’nda forvet olarak oynadığını kaydeden Orhan Ak, o dönemde 14 maçta 11 gol attıktan sonra (A) takıma yükseldiğini söyledi.

Hikmet Karaman ve O***ck’in, antrenmanda defansif özelliklerinin daha iyi olduğunu gördükleri için kendisini stoper oynatmaya başlattıklarını kaydeden Orhan Ak, "Uzun yıllar stoper oynadım. Bu nedenle gol atma konusunda büyük bir avantajım var. Forvette doğru yerde bulunduğunuz zaman, golle buluşuyorsunuz" diye konuştu.

GALATASARAY MAÇI
Galatasaray maçına da değinen Orhan Ak, "Beni değer yapan Galatasaray’dır, bu asla değişmez. Ama artık daha önce olduğu gibi rakibiz. Rakip olduğumuz için tamamen Bucaspor’un kazanması için mücadele ediyorum" dedi.

Orhan Ak, büyük camiaların farklı olduğunu belirterek, "Düne bakarak aldanmamak lazım. Büyük camiaların ertesi gün oynayacağı maç çok farklı bir atmosferde olabilir. Çok farklı bir performansla çıkıp daha farklı bir oyun ortaya koyabilirler. Galatasaray ve Fenerbahçe sezona istedikleri gibi başlamamış olabilir ama bir anda her şey değişebilir. Bizim ne yapacağımız çok önemli. Biz çok ciddi bir motivasyonla çıkarsak rakibe sıkıntı yaratabiliriz" diye konuştu.
editt

editt

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 121
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Yaş</b> Yaş : 37
<b>Nerden</b> Nerden : Evden

MesajKonu: Geri: "G.Saray artık rakibim"   "G.Saray artık rakibim" Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 5:38 pm

Very Happy ben hala GS liyim ölümüne Smile

İLETİŞİM DESTEK MSN:Mt2ustasi@hotmail.com

Küfür vB:/ Boşa Yazı Boşa Konu Ban Sebebidir...

Konularınızın tümü 7/24 Takiptedir...

###### By 1x1x... ######

Konu Sabit +Rep

+Rep Verirseniz Sevinirim Smile

¢OªDMÏN™️##¢OªDMÏN™️##¢OªDMÏN™️

##Forumumuzun Admini:Admin##
##Co Admin:1x1x,##
##Süper Moderatör:yahsı##
##Moderatör:grek38,MehTeVaS,memet110##
##Deneme Moderatör:furkoyer97##
http://pvpserverler.forumotions.in/
yahsı
[ Süper Moderatör ]
yahsı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 999
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/06/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: "G.Saray artık rakibim"   "G.Saray artık rakibim" Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 3:27 pm

way

"G.Saray artık rakibim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük sırlar artık
» Servırınızı Artık Türkçe Yapabilirsiniz...