Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
.

Güzel nicler :)

2 posters
YazarMesaj
er

er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 312
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/10

Güzel nicler :) Empty
MesajKonu: Güzel nicler :)   Güzel nicler :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 6:10 pm

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN KALIR.İSTEMEYEN YOL ALIR..Kaynakwh: kapak edici nicklerimm

sévgım sınırsız anlayabıléné, dostluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..! Kaynakwh: kapak edici nicklerimm

iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!
editt

editt

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 121
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Yaş</b> Yaş : 37
<b>Nerden</b> Nerden : Evden

Güzel nicler :) Empty
MesajKonu: Geri: Güzel nicler :)   Güzel nicler :) Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 10:45 am

Teşekürler

##¢OªDMÏN™️ 1x1x...##
##İyi Oyunlar Keyifli Forumlar...##
##Her konuda yardımcı olurum mejaj atınız...##
##Mt2,Knigt İlgilendigim oyunlar...##

İLETİŞİM DESTEK MSN:Mt2ustasi@hotmail.com

Küfür vB:/ Boşa Yazı Boşa Konu Ban Sebebidir...

Konularınızın tümü 7/24 Takiptedir...

###### By 1x1x... ######

Konu Sabit +Rep

+Rep Verirseniz Sevinirim Smile

¢OªDMÏN™️##¢OªDMÏN™️##¢OªDMÏN™️

##Forumumuzun Admini:Admin##
##Co Admin:1x1x,Rice##
##Süper Moderatör:yahsı##
##Moderatör:grek38,MehTeVaS,memet110,Veysel01,furkoyer97##
##Deneme Moderatör:Yok##

http://pvpserverler.forumotions.in/

Güzel nicler :)